Press "Enter" to skip to content

Joogiseletused

Lihtsad joogid, mis ei sisalda alkoholi

Me teeme koolitusi lastest vanuriteni. Paljudele ei sobi alkohol ja me teame seda. Meie joogikoolitused on selleks, et saaksite aru, mis on vahet erineval teel või kohvil, veel või mahlal. Degusteerime teiega hea meelega erinevat vett, piima, mahla, teed, kohvi, oliiviõli – vastavalt teie soovile.Vahel teeme degusteerimisi, mis on vaid lõhnadele orienteeritud.
Samuti võrdleme degusteerimistel erinevates klaasidest või nõudest tulevaid aroome, maitseid.

Lahjad alkohoolsed joogid 18+

Alkohoolsete jookide koolitused pole mingi jooming, vaid meeleolukas ajaveetmine koos uute aroomide ja maitseomaduste kogemisega. Parim moodus omandada uued teadmised eksperdiga koos. Teemadeks “Väga lahjad joogid”, kus käsitletavad joogid on siider ja õlu. Väga populaarsed vähealkohoolsete joogikoolituste teemad on “Veinide Algkoolitus“, “Veinikoolitus“. Lisaks teemad vahuvein, valged veinid, punased veinid. Algkoolitusel tutvustatakse vahuveini, valget ja punavein.  Vaata lisaks heledate ja tumedate viinamarjade aroomid.

Kangete jookide koolitused 18+

 Kanged alkohoolsed joogid on viin ehk vodkaviskikonjakrumm, džinnkalvados, tekiila, liköörid, marc, grapa, akvavit jne.  Koolitusel soovitatakse joogid peale maitsmist välja sülitada.

Kombineeritud koolitused 18+

Need on toredad joogikoolitused nii meestele kui ka naistele, kus saate vajadusel teadmisi kahe või rohkema erineva huvipakkuva joogi suhtes. Näiteks seni väga populaarsed koolitused on olnud Vein ja Konjak ja Teema Õun

Lisaks

Vahuveinikoolitusveinikoolituskonjakikoolitusviskikoolitusmüügikoolitusedkonsultatsioonid
meeleolukas ühiskokkaminemeeskonnatreeningudruumide rent